Запрошення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» | Маша Собко

Запрошення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Запрошення

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас прийняти участь у новому комунікаційному проекті  «КЛУБ БЛАГОДІЙНИКІВ», що відбудеться:

         22 січня  2014 року о 18:00

м. Київ, вул. В. Воровського, 3, ресторація «Бордо»     

           

«КЛУБ БЛАГОДІЙНИКІВ» — якісно новий підхід до благодійництва, започаткований Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Головна мета клубу — підвищити авторитет та ефективність  благодійництва в Україні шляхом об’єднання кращого міжнародного досвіду під час регулярних дискусій авторитетних лідерів суспільства та представників ЗМІ.   

​            Ми запрошуємо Вас стати частиною першого засідання клубу та поділитися своїм баченням розвитку благодійності в Україні. Під час дискусії Ви зможете отримати кваліфікаційну інформацію та долучитися до активного обговорення впливу благодійності на розвиток України.      

Тема першої зустрічі: «Молодь – як рушійна сила благодійності в Україні».

В рамках зустрічі будемо обговорювати  шляхи вирішення труднощів, з якими зустрічаються волонтери, меценати, благодійники. Визначимо  та донесемо до суспільства цінність благодійної справи у нашій країні.

 

У зустрічі візьмуть участь:

-           Шинобу Машима, Координатор програми Волонтери ООН.

-           Наталія Корчакова-Хіб, координатор проектів «Економіка, торгівля та  територіальний розвиток» Представництва ЄС в Україні. Тема: «Міжнародний досвід благодійництва».

-           Віктор Лях, президент фонду «Східна Європа». Тема: «Вплив волонтерської діяльності на формування особистості молодої людини».

-           Максимчук Олександр, президент ВБО «Асоціація благодійників України».

-           Маша Собко, співачка, Амбасадор ВБФ «Серце до серця».

-          Любов Гусак, лауреат конкурсу  «Волонтер року 2012», почесний волонтер ВБФ «Серце до серця».

-          Євгенія Баранська, голова правління ВБФ «Серце до серця».

            В обговоренні, також, візьмуть участь представники українського бізнесу та представники  Міжнародного товариства Польських підприємців в Україні.

Запрошуємо Вас відвідати засідання Клубу благодійників та акредитуватися до 12-00 год. 22.01.2014 р.: +38 044 278 40 19 , +38 067 547 15 15,  sercekiev@gmail.com

З повагою,

Євгенія Баранська

 

На закриту зустріч також запрошуються члени фан-клубу Маші Собко, але за умови акредитації. Надіслати на пошту: tavidu@inbox.ru свої данні